Eredmények


Eredmények 2008-tól


A versenyeken elért eredmények:
Ez nagyon hosszú, ezért teszünk ide egy linket.

2014

2014.07.09. Walking Hunter – KEEP HUNTING Nyugat-Dunántúli Regionális 3D Bajnokság 2. fordulója

Hermánn István 1. hely
Varga Edit 2. hely


2014.07.20. Sümeg Történelmi kvalifikációs verseny

Horváth István 1. hely
Hermán István 4. hely
Csapó Valentin 1. hely
Csingerné Berta Judit 1. hely

2014.07.27. Nádasdy Kupa, Sárvár Történelmi kvalifikációs verseny

Csingerné Berta Judit 1. hely
Hermán István 5. hely

2014.07.12. Íjászat Határok nélkül 3. forduló, Körmend

Buda Bence 3. hely
Csapó Valentin 1. hely
Csingerné Berta Judit 1. hely
Csingerné Berta Judit 1. hely összesített
Hermán István 2. hely
Horváth István 1. hely
Horváth István 1. hely összesített

2014. 06. 29. Szigliget Vár kupa II. forduló

Horváth István 1. hely
Csapó Valentin 1. hely
Csingerné Berta Judit 1. hely
Bencsik Dorina 3. hely


2014.01.16. Pápa FITA terem,

Tradicionális Női
2. CSINGERNÉ BERTA JUDIT


Longbow Férfi
2. SIPOS SÁNDOR

Tradicionális Férfi
 HERMÁNN ISTVÁN
 NÉMETH GÁBOR

2014.01.12. Marcali FITA terem,


Tradicionális Női
1. CSINGERNÉ BERTA JUDIT 236

CU
4. BESENYEI LÁSZLÓ 532

HU
1. MARITS BÁLINT 551
2. KOVÁCS SZILÁRD 549

Longbow Férfi
4. SIPOS SÁNDOR 333

Tradicionális Férfi
2. HERMÁNN ISTVÁN 331
5. NÉMETH GÁBOR 207
6. SOÓS ISTVÁN 174


2013

Ifjúsági Kategória:
1. Bencsik Dorina 84p

Női TR kategória:
1. Csingerné Berta Judit 90p
2. Varga Edit 64p

Férfi TR kategória:
1. Horváth István 150p
7. Hermán István 105p  

CU kategória:
1. Besenyei László 186p 2. Pintér Péter 177p

3D kategória:
6. Marits Bálint 159p
9. Üst László 156p
12. Zorga Péter 126p





2013.11.10. Rezicser 2013 ősz,


 Férfi nomád HB-PB kategória


1.      Horváth István (arany) (KIE)

Női Nomád:
1.      Csingerné Berta Judit (arany) (KIE)

Ifjúsági leány
1.      Bencsik Dorina (arany) (KIE)

Férfi Csigás HU
2.      Kovács Szilárd (ezüst) (KIE)

Gyermek csigás kategória
1.      Kósa Máté (arany) (KIE)



2013.11.03. Első Boronkai Hagyományőrző Íjász Egyesület Pályaíjász Verseny - Marcali

1. Csingerné Berta Judit (TB arany)
1. Férfi Hermánn István (TB arany)
3. Németh Gábor (TB bronz)
2. Sipos Sándor (LB ezüst)
2. Marits Bálint (HU ezüst)
3. Kovács Szilárd (HU bronz)
2. Pintér Péter (CU ezüst)
1. Kósa Máté (Gyermek HU arany)





2013.10.27 Haladás Kupa III. forduló

HU FELNŐTT FÉRFI

2. Besenyei László                           554
4. Marits Bálint                                542
5. Kovács Szilárd                            540

2. Németh Gábor                             414
5. Hermánn István                           380




HU Csigás
3. Besenyei László
4. Marics Bálint



Tradicionális íj
1. Bencsik Dorina

2013.10.13. Kanizsa 3D Nagykanizsa - Szaplányos
Csigás (HU) Gyermek Fiú
1. Kósa Máté Kanizsa Íjász Egyesület - 9 155 0 4 1 155
Csigás (HU) Felnőtt Női
1. Karácsony Nikoletta

Csigás (HU) Felnőtt Férfi
1. Kovács Szilárd
3. Marits Bálint
4. Üst László
5. Zorga Péter
6. Tóth Zoltán
7. Besenyei László
9. Szentes Szabolcs

Longbow (TR-LB) Felnőtt Férfi
3. Sipos Sándor

Pusztai Nomád (PB-HB) Senior Férfi
3. Jáger Imre

Pusztai Nomád (PB-HB) Felnőtt Női


3. Csingerné Berta Judit
4. Bencsik Dorina
5. Varga Edit
6. Farkas Andrea

Pusztai Nomád (PB-HB) Felnőtt Férfi

5. Hermánn István
8. Kuzma Zoltán
10. Pribek József


Szigliget 2013 harmadik forduló
Női
2. Csingerné Berta Judit
Férfi
3. Németh Gábor

2013.09.08. Somogyzsitfa-Szőcsény Terepíjász Verseny

1.  Németh Gábor

2013.09.08. 3D íjászverseny Páka

1. Bencsik Dorina (pusztai íj női ifjúsági)
3. Berta Judit (pusztai íj női)
1. Hermánn Bernadett (vadászreflex női)
1. Kovács Szilárd (csigás 3D íj férfi)
2. Kósa Péter (vadászreflex férfi)
1. Horváth István (pusztai íj férfi)
1. Karácsony Nikoletta (csigás 3D íj  női)




 2. Csingerné Berta Judit


Itt mindenki „nyert”.





Kategória  PB-HB
 1. hely Hermánn István

HU Kategória
1. hely Besenyei László      248pont
4. hely Marits Bálint        227pont
9. hely Kovács Szilárd       211pont



Felnőtt férfi PB-HB íj kategóriában
1. Németh Gábor
Felnőtt férfi modern longbow íj kategóriában
3. Sipos Sándor

4. Németh Gábor  



Felnőtt kategóriák:
1. Horváth István HB-PB I. hely
3. Lázár János TR-RB III. hely
1. Kovács Szilárd HU I. hely
2. Tóth Zoltán  HU II. hely
1. Farkas Andrea HU I. hely

Ifjúsági leány kategória:
1. Bencsik Dorina HBPB I. hely




PB-HB
1. Horváth Istvánn
LB
3. Sipos Sándor
2013.05.21-25. – Sopron, Ágfalva 3D IAA  EB
   Férfi nomád HB-PB kategória
    6. Horváth István 
    8. Németh Gábor   

   Férfi HU kategória
    11. Tóth Zoltán
    12. Kovács Szilárd


2013.04.16 Rezicser

Horváth István     LB-HB               1. hely
Pintér  Péter        CU kategória       3. hely
Tóth Zsombor      LB-HB              3. hely (gyerek)


2013.04.16 Rezicser

Férfi nomád HB-PB kategória
 Horváth István     LB-HB               1. hely
Férfi 3D kategória
 Pintér  Péter        CU kategória       3. hely
Férfi nomád HB-PB kategória
 Tóth Zsombor      LB-HB              3. hely (gyerek)






2013.02.10 Marcali terem

Férfi 3D kategória
 1. Tóth Zoltán                                             1. hely   538p
 3. Kovács Szilárd                                       3. hely   534p
 5. Üst László                                              5. hely   514p

Férfi CU
  1. Pintér Péter                                            1. hely   548p

Férfi vadászreflex
  8. Jáger Imre                                              8. hely   221p  

Férfi nomád kategória
  7. Németh Gábor                                       7. hely   270p  
  8. Soós István                                            8. hely  268p 

Férfi longbow
  4. Sipos Sándor                                         4. hely   271p  

Ifjúsági leány                                             
1. Kiss Klaudia                                            7. hely   270p  

Ifjúsági Fiú                                                
1. Buda Bence                                             7. hely   270p  

Gyermek Fiú                                             
4. Tóth Zsombor                                          4. hely   341p  




2012

2012.12.19 Pacsa


GYERMEK KATEGÓRIA:
2. Buda Bence                            2. hely        64p

NŐI KATEGÓRIA:
2.  Farkas Andrea                     2. hely        51p


Férfi nomád kategória
  1. Horváth István                    1. hely        134p  
  6. Németh Gábor                     6. hely        71p 


VADÁSZREFLEX KATEGÓRIA:
6. Lázár János         51p

3D KATEGÓRIA:
2. Üst László         2. hely 110p
8. Zorga Péter       8. hely   92p

CU KATEGÓRIA:
5. Pintér Péter        5. hely 106p



Férfi nomád kategória
  1. Horváth István   356p    1. hely
  2. Németh Gábor     311p   2. hely


Férfi 3D kategória
  3-4. Üst László      179p

Férfi CU
  2. Pintér Péter  203p


2012.06.03. – Sárvár Sas lövő 7x7
 6. Németh Gábor     150p  


2012.06.03. – Páka 3D

Férfi nomád kategória
  1. Németh Gábor     150p  
  4. Horváth István   129p

Férfi 3D kategória
   7. Tóth Zoltán     191p
   8. Üst László      179p

Férfi CU
   4-5. Pintér Péter  203p

Fiú gyermek kategória
   1.Tóth Zsombor     157p




2012.05.20. - V. Barátság Kupa Körmend
 Kuzma Zoltán          Történelmi   12. hely            412p


2012.05.12. Zalaegerszeg, ötven lövéses verseny
Kuzma Zoltán           Történelmi   4. hely              202p

2012.04.22. Szigliget  I.
Felnőtt férfi:

  Németh Gábor               Történelmi   3. hely              574p
  Horváth István   Történelmi   9. hely              520p
  Soós István         Történelmi   14. hely            483p
  Andrusecz András   Történelmi   25. hely      420p
  Léder István       Történelmi   25. hely            386p
  Kuzma Zoltán   Történelmi   34. hely            343p

  Sipos Sándor       Longbow                 6. hely     465p
  Léránt Attila      Vadászreflex vendég kat.    420p

Leány ifjúsági:
  Bencsik Dorina Történelmi   1. hely(Ö4.)   369p

Leány Gyerek:
  Bencsik Dorina Történelmi   1. hely(Ö7.)   348p

Mini:
  Németh Anna    Történelmi   3. hely              222p




  Németh Gábor               Történelmi   1. hely   p
  Horváth István   Történelmi   2. hely   p
  Soós István         Történelmi   3. hely   p
  Sipos Sándor      Longbow        1. hely   p

  Léránt Atilla      Vadászreflex 2. hely   p

  Üst László         Csigás 3D                    1. hely   p


  Németh Gábor               Történelmi    1. hely   389p
  Horváth István   Történelmi   12. hely   297p
  Kuzma Zoltán   Történelmi   18. hely   273p

  Varga András   Történelmi    8. hely   163p

  Sipos Sándor      Longbow         1. hely  370p

  Németh Gábor        Történelmi    1. hely 437p
  Horváth István        Történelmi    3. hely  395p
  Andrusecz András   Történelmi   16. hely  270p

  Andrusecz Adrienn  Történelmi    4. hely  174p

  Tóth Zsombor         Történelmi Gy   9. hely  189p

2012.02. 25. Alsóörs minősítő teremverseny
  Németh Gábor               Történelmi      7. hely   317p
  Sipos Sándor      Longbow         7. hely   308p

2012.02.26.  Nemesboldogasszonyfa 3D

  Kovács Szilárd                         Csigás 3D  2. hely   364p


2012. 01.29.  - I. Marcali Terem Íjászverseny eredményei
  Németh Gábor               Történelmi   4. hely   316p
  Kuzma Zoltán   Történelmi   13. hely   245p
  Léder István       Történelmi   18. hely   132p

  Sipos Sándor                            Longbow   1. hely   314p

  Léránt Attila      Vadászreflex 6. hely   238p

  Bencsik Dorina                        Történelmi   1. hely   63p

  Kovács Szilárd                         HU              2. hely   511p
  Léder Mátyás                          HU Ifi         1. hely   240p
           

2011

2011. december 11. Pacsa VII. évzáró 3D-s verseny
1. Horváth István nomád íj kategóriában 1. hely
4. Andrusecz András 4. hely
3. Lázár János vadászreflex íj kategóriában 3. hely

2011. október 16. Első Nemesvid Kupa
Felnőtt férfi nomád íj kategória
 1. Horváth István   1. hely
 2. Németh Gábor   2. hely

Felnőtt férfi vadászreflex íj kategória
  1. Lázár János    1. hely


2011. október 8., szombat
Három Évszak versenysorozat

2011.09.18. Páka
Horváth Isván 1. hely
Sipos Sándor
Kuzma Zoltán




2011.09.15. Kőszeg Történelmi minősítő
  Németh Gábor        Történelmi   7. hely   471p II. szint

2011.09.13  HDH-IAA   3D   E.C. 2011  , 2011.13-18, Kőszeg, Hungary, Európa bajnokság
  Németh Gábor        PBHB              7. hely   473p

2011.09.12 Paks 3D, Cseresznyéspuszta
  Németh Gábor        Történelmi   3. hely 

2011.09.13 Szigliget
  Horváth István        Történelmi      2. hely 
  Léránt Hanna         Történelmi Gy  1. hely 
  Bencsik Dorina       Történelmi Ifi 1. hely 

2011.07 10. Kanizsa 3D Kupa 2011

2011. 06.19. A Miháldi Virtus Fesztiválon

 Üst László Kanizsa Íjász Egyesület  1. hely
 Lázár János Kanizsa Íjász Egyesület 1. hely



2011.03.27.  Dél-Dunántúli Regionális Történelmi minősítő Boronkai HÍE
  Németh Gábor        Történelmi   3. hely   431p III. szint
  Szentes Szabolcs   Történelmi   9. hely   354p III. szint

2011.05.29.  II. BHÍE 3D/Vadász íjászverseny eredményei
  Németh Gábor        Történelmi   2. hely   299p
  Lázár János            Történelmi   3-4.hely   287p
  Horváth István        Történelmi   6. hely   2706p
  Soós István              Történelmi   8. hely   231p
  Andrusecz András   Történelmi   9. hely   229p
  Kuzma Zoltán   Történelmi   15. hely   55p

2010
2010.04.10. 3D Páka
  Németh Gábor        Történelmi   1. hely   132p
  Soós Zoltán              TörténelmiIfi 5. hely   47p

  Németh Gábor        Történelmi   3. hely   473p

2009
2009.06.21. III. Delforg Kupa 3D, Nemessándorháza
  Németh Gábor        Történelmi   1. hely   p

2009.09.05.  I. Somogyország-Boronka történelmi íjász verseny eredményei
  Németh Gábor        Történelmi   1. hely   451p
  Andrusecz András   Történelmi   12. hely   346p
  Horváth István        Történelmi   19. hely   296p

  Andrusecz Adrienn  Történelmi   1. hely   308p

2009.10.29. Nemessándorháza 3D
  Németh Gábor        Történelmi   4. hely   287p
  Andrusecz András   Történelmi   12. hely   214p
  Horváth István        Történelmi   19. hely   170p

  Andrusecz Adrienn  Történelmi     4. hely  178p

  Kovács Szilárd   CU                   10. hely  146p

2008
2008.06.15. II. Delforg Kupa 3D, Nemessándorháza
Németh Gábor          Történelmi   3. hely   217p


2007

 A versenyeken elért eredmények:

2014

2014.01.16. Pápa FITA terem,


Tradicionális Női
2. CSINGERNÉ BERTA JUDIT


Longbow Férfi
2. SIPOS SÁNDOR

Tradicionális Férfi
 HERMÁNN ISTVÁN
 NÉMETH GÁBOR

2014.01.12. Marcali FITA terem,


Tradicionális Női
1. CSINGERNÉ BERTA JUDIT 236

CU
4. BESENYEI LÁSZLÓ 532

HU
1. MARITS BÁLINT 551
2. KOVÁCS SZILÁRD 549

Longbow Férfi
4. SIPOS SÁNDOR 333

Tradicionális Férfi
2. HERMÁNN ISTVÁN 331
5. NÉMETH GÁBOR 207
6. SOÓS ISTVÁN 174


2013

Ifjúsági Kategória:
1. Bencsik Dorina 84p

Női TR kategória:
1. Csingerné Berta Judit 90p
2. Varga Edit 64p

Férfi TR kategória:
1. Horváth István 150p
7. Hermán István 105p  

CU kategória:
1. Besenyei László 186p 2. Pintér Péter 177p

3D kategória:
6. Marits Bálint 159p
9. Üst László 156p
12. Zorga Péter 126p





2013.11.10. Rezicser 2013 ősz,


 Férfi nomád HB-PB kategória


1.      Horváth István (arany) (KIE)

Női Nomád:
1.      Csingerné Berta Judit (arany) (KIE)

Ifjúsági leány
1.      Bencsik Dorina (arany) (KIE)

Férfi Csigás HU
2.      Kovács Szilárd (ezüst) (KIE)

Gyermek csigás kategória
1.      Kósa Máté (arany) (KIE)



2013.11.03. Első Boronkai Hagyományőrző Íjász Egyesület Pályaíjász Verseny - Marcali

1. Csingerné Berta Judit (TB arany)
1. Férfi Hermánn István (TB arany)
3. Németh Gábor (TB bronz)
2. Sipos Sándor (LB ezüst)
2. Marits Bálint (HU ezüst)
3. Kovács Szilárd (HU bronz)
2. Pintér Péter (CU ezüst)
1. Kósa Máté (Gyermek HU arany)





2013.10.27 Haladás Kupa III. forduló

HU FELNŐTT FÉRFI

2. Besenyei László                           554
4. Marits Bálint                                542
5. Kovács Szilárd                            540

2. Németh Gábor                             414
5. Hermánn István                           380




HU Csigás
3. Besenyei László
4. Marics Bálint



Tradicionális íj
1. Bencsik Dorina

2013.10.13. Kanizsa 3D Nagykanizsa - Szaplányos
Csigás (HU) Gyermek Fiú
1. Kósa Máté Kanizsa Íjász Egyesület - 9 155 0 4 1 155
Csigás (HU) Felnőtt Női
1. Karácsony Nikoletta

Csigás (HU) Felnőtt Férfi
1. Kovács Szilárd
3. Marits Bálint
4. Üst László
5. Zorga Péter
6. Tóth Zoltán
7. Besenyei László
9. Szentes Szabolcs

Longbow (TR-LB) Felnőtt Férfi
3. Sipos Sándor

Pusztai Nomád (PB-HB) Senior Férfi
3. Jáger Imre

Pusztai Nomád (PB-HB) Felnőtt Női


3. Csingerné Berta Judit
4. Bencsik Dorina
5. Varga Edit
6. Farkas Andrea

Pusztai Nomád (PB-HB) Felnőtt Férfi

5. Hermánn István
8. Kuzma Zoltán
10. Pribek József


Szigliget 2013 harmadik forduló
Női
2. Csingerné Berta Judit
Férfi
3. Németh Gábor

2013.09.08. Somogyzsitfa-Szőcsény Terepíjász Verseny

1.  Németh Gábor

2013.09.08. 3D íjászverseny Páka

1. Bencsik Dorina (pusztai íj női ifjúsági)
3. Berta Judit (pusztai íj női)
1. Hermánn Bernadett (vadászreflex női)
1. Kovács Szilárd (csigás 3D íj férfi)
2. Kósa Péter (vadászreflex férfi)
1. Horváth István (pusztai íj férfi)
1. Karácsony Nikoletta (csigás 3D íj  női)




 2. Csingerné Berta Judit


Itt mindenki „nyert”.





Kategória  PB-HB
 1. hely Hermánn István

HU Kategória
1. hely Besenyei László      248pont
4. hely Marits Bálint        227pont
9. hely Kovács Szilárd       211pont



Felnőtt férfi PB-HB íj kategóriában
1. Németh Gábor
Felnőtt férfi modern longbow íj kategóriában
3. Sipos Sándor

4. Németh Gábor  



Felnőtt kategóriák:
1. Horváth István HB-PB I. hely
3. Lázár János TR-RB III. hely
1. Kovács Szilárd HU I. hely
2. Tóth Zoltán  HU II. hely
1. Farkas Andrea HU I. hely

Ifjúsági leány kategória:
1. Bencsik Dorina HBPB I. hely




PB-HB
1. Horváth Istvánn
LB
3. Sipos Sándor
2013.05.21-25. – Sopron, Ágfalva 3D IAA  EB
   Férfi nomád HB-PB kategória
    6. Horváth István 
    8. Németh Gábor   

   Férfi HU kategória
    11. Tóth Zoltán
    12. Kovács Szilárd


2013.04.16 Rezicser

Horváth István     LB-HB               1. hely
Pintér  Péter        CU kategória       3. hely
Tóth Zsombor      LB-HB              3. hely (gyerek)


2013.04.16 Rezicser

Férfi nomád HB-PB kategória
 Horváth István     LB-HB               1. hely
Férfi 3D kategória
 Pintér  Péter        CU kategória       3. hely
Férfi nomád HB-PB kategória
 Tóth Zsombor      LB-HB              3. hely (gyerek)






2013.02.10 Marcali terem

Férfi 3D kategória
 1. Tóth Zoltán                                             1. hely   538p
 3. Kovács Szilárd                                       3. hely   534p
 5. Üst László                                              5. hely   514p

Férfi CU
  1. Pintér Péter                                            1. hely   548p

Férfi vadászreflex
  8. Jáger Imre                                              8. hely   221p  

Férfi nomád kategória
  7. Németh Gábor                                       7. hely   270p  
  8. Soós István                                            8. hely  268p 

Férfi longbow
  4. Sipos Sándor                                         4. hely   271p  

Ifjúsági leány                                             
1. Kiss Klaudia                                            7. hely   270p  

Ifjúsági Fiú                                                
1. Buda Bence                                             7. hely   270p  

Gyermek Fiú                                             
4. Tóth Zsombor                                          4. hely   341p  




2012

2012.12.19 Pacsa


GYERMEK KATEGÓRIA:
2. Buda Bence                            2. hely        64p

NŐI KATEGÓRIA:
2.  Farkas Andrea                     2. hely        51p


Férfi nomád kategória
  1. Horváth István                    1. hely        134p  
  6. Németh Gábor                     6. hely        71p 


VADÁSZREFLEX KATEGÓRIA:
6. Lázár János         51p

3D KATEGÓRIA:
2. Üst László         2. hely 110p
8. Zorga Péter       8. hely   92p

CU KATEGÓRIA:
5. Pintér Péter        5. hely 106p



Férfi nomád kategória
  1. Horváth István   356p    1. hely
  2. Németh Gábor     311p   2. hely


Férfi 3D kategória
  3-4. Üst László      179p

Férfi CU
  2. Pintér Péter  203p


2012.06.03. – Sárvár Sas lövő 7x7
 6. Németh Gábor     150p  


2012.06.03. – Páka 3D

Férfi nomád kategória
  1. Németh Gábor     150p  
  4. Horváth István   129p

Férfi 3D kategória
   7. Tóth Zoltán     191p
   8. Üst László      179p

Férfi CU
   4-5. Pintér Péter  203p

Fiú gyermek kategória
   1.Tóth Zsombor     157p




2012.05.20. - V. Barátság Kupa Körmend
 Kuzma Zoltán          Történelmi   12. hely            412p


2012.05.12. Zalaegerszeg, ötven lövéses verseny
Kuzma Zoltán           Történelmi   4. hely              202p

2012.04.22. Szigliget  I.
Felnőtt férfi:

  Németh Gábor               Történelmi   3. hely              574p
  Horváth István   Történelmi   9. hely              520p
  Soós István         Történelmi   14. hely            483p
  Andrusecz András   Történelmi   25. hely      420p
  Léder István       Történelmi   25. hely            386p
  Kuzma Zoltán   Történelmi   34. hely            343p

  Sipos Sándor       Longbow                 6. hely     465p
  Léránt Attila      Vadászreflex vendég kat.    420p

Leány ifjúsági:
  Bencsik Dorina Történelmi   1. hely(Ö4.)   369p

Leány Gyerek:
  Bencsik Dorina Történelmi   1. hely(Ö7.)   348p

Mini:
  Németh Anna    Történelmi   3. hely              222p




  Németh Gábor               Történelmi   1. hely   p
  Horváth István   Történelmi   2. hely   p
  Soós István         Történelmi   3. hely   p
  Sipos Sándor      Longbow        1. hely   p

  Léránt Atilla      Vadászreflex 2. hely   p

  Üst László         Csigás 3D                    1. hely   p


  Németh Gábor               Történelmi    1. hely   389p
  Horváth István   Történelmi   12. hely   297p
  Kuzma Zoltán   Történelmi   18. hely   273p

  Varga András   Történelmi    8. hely   163p

  Sipos Sándor      Longbow         1. hely  370p

  Németh Gábor        Történelmi    1. hely 437p
  Horváth István        Történelmi    3. hely  395p
  Andrusecz András   Történelmi   16. hely  270p

  Andrusecz Adrienn  Történelmi    4. hely  174p

  Tóth Zsombor         Történelmi Gy   9. hely  189p

2012.02. 25. Alsóörs minősítő teremverseny
  Németh Gábor               Történelmi      7. hely   317p
  Sipos Sándor      Longbow         7. hely   308p

2012.02.26.  Nemesboldogasszonyfa 3D

  Kovács Szilárd                         Csigás 3D  2. hely   364p


2012. 01.29.  - I. Marcali Terem Íjászverseny eredményei
  Németh Gábor               Történelmi   4. hely   316p
  Kuzma Zoltán   Történelmi   13. hely   245p
  Léder István       Történelmi   18. hely   132p

  Sipos Sándor                            Longbow   1. hely   314p

  Léránt Attila      Vadászreflex 6. hely   238p

  Bencsik Dorina                        Történelmi   1. hely   63p

  Kovács Szilárd                         HU              2. hely   511p
  Léder Mátyás                          HU Ifi         1. hely   240p
           

2011

2011. december 11. Pacsa VII. évzáró 3D-s verseny
1. Horváth István nomád íj kategóriában 1. hely
4. Andrusecz András 4. hely
3. Lázár János vadászreflex íj kategóriában 3. hely

2011. október 16. Első Nemesvid Kupa
Felnőtt férfi nomád íj kategória
 1. Horváth István   1. hely
 2. Németh Gábor   2. hely

Felnőtt férfi vadászreflex íj kategória
  1. Lázár János    1. hely


2011. október 8., szombat
Három Évszak versenysorozat

2011.09.18. Páka
Horváth Isván 1. hely
Sipos Sándor
Kuzma Zoltán




2011.09.15. Kőszeg Történelmi minősítő
  Németh Gábor        Történelmi   7. hely   471p II. szint

2011.09.13  HDH-IAA   3D   E.C. 2011  , 2011.13-18, Kőszeg, Hungary, Európa bajnokság
  Németh Gábor        PBHB              7. hely   473p

2011.09.12 Paks 3D, Cseresznyéspuszta
  Németh Gábor        Történelmi   3. hely 

2011.09.13 Szigliget
  Horváth István        Történelmi      2. hely 
  Léránt Hanna         Történelmi Gy  1. hely 
  Bencsik Dorina       Történelmi Ifi 1. hely 

2011.07 10. Kanizsa 3D Kupa 2011

2011. 06.19. A Miháldi Virtus Fesztiválon

 Üst László Kanizsa Íjász Egyesület  1. hely
 Lázár János Kanizsa Íjász Egyesület 1. hely



2011.03.27.  Dél-Dunántúli Regionális Történelmi minősítő Boronkai HÍE
  Németh Gábor        Történelmi   3. hely   431p III. szint
  Szentes Szabolcs   Történelmi   9. hely   354p III. szint

2011.05.29.  II. BHÍE 3D/Vadász íjászverseny eredményei
  Németh Gábor        Történelmi   2. hely   299p
  Lázár János            Történelmi   3-4.hely   287p
  Horváth István        Történelmi   6. hely   2706p
  Soós István              Történelmi   8. hely   231p
  Andrusecz András   Történelmi   9. hely   229p
  Kuzma Zoltán   Történelmi   15. hely   55p

2010
2010.04.10. 3D Páka
  Németh Gábor        Történelmi   1. hely   132p
  Soós Zoltán              TörténelmiIfi 5. hely   47p

  Németh Gábor        Történelmi   3. hely   473p

2009
2009.06.21. III. Delforg Kupa 3D, Nemessándorháza
  Németh Gábor        Történelmi   1. hely   p

2009.09.05.  I. Somogyország-Boronka történelmi íjász verseny eredményei
  Németh Gábor        Történelmi   1. hely   451p
  Andrusecz András   Történelmi   12. hely   346p
  Horváth István        Történelmi   19. hely   296p

  Andrusecz Adrienn  Történelmi   1. hely   308p

2009.10.29. Nemessándorháza 3D
  Németh Gábor        Történelmi   4. hely   287p
  Andrusecz András   Történelmi   12. hely   214p
  Horváth István        Történelmi   19. hely   170p

  Andrusecz Adrienn  Történelmi     4. hely  178p

  Kovács Szilárd   CU                   10. hely  146p

2008
2008.06.15. II. Delforg Kupa 3D, Nemessándorháza
Németh Gábor          Történelmi   3. hely   217p


2007

Nincsenek megjegyzések :

Megjegyzés küldése